رییس وبلاگ : صابر جلیل زاد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

   ترجمه ی هر نوع متن علمی - فرهنگی - ادبی - اجتماعی - پزشکی - آموزشی - تخصصی , فارسی به انگلیسی و بلعکس با تایپ و پرینت و ویرایش. خدمات ترجمه و آموزش زبان , پزشکان - استادان دانشگاه - مدیران - مهندسین و دانشجویان در تمام مقاطع. ترجمه و تدوین مقالات برای چاپ و ارایه در مجالس بین المللی (ISI). همچنین ترجمه ی هر نوع کتاب برای ناشران با نازلترین قیمت در اسرع زمان. خدمات مترجمی اینترنتی برای همه سطوح از کاربران به صورت حضوری و Online. نکته ی دیگر این که خدمات فوق به صورت زبان ترکی به انگلیسی و فارسی هم قابل ارایه است. 

  ترجمه ی هر متن A4 انگلیسی با تایپ و پرینت در حجم کم فقط 3000 تومان می باشد و ترجمه ی کتب و متون در حجم زیاد 2000 تومان می باشد.

  نکته: تمامی پروژه هایی که سفراش داده می شوند بدین حالت به دست شما خواهد رسید که ابتدا یا از طریق ایمیل زیر و یا از طریق شماره تلفن زیر تماس گرفته و پروژه ی خود را سفارش می کنید و بعد از توافق بر سر پروژه و قیمت آن چند خط از مقاله ی شما ترجمه و به ایملیتان ارسال می گردد (حتما ایمیلتان را باید بگویید). بعد از جلب رضایت شما نسبت به ترجمه ی مقاله تمامی آن ترجمه می شود و بعد از پرداخت هزینه ی آن که از قبل توافق کرده بودید کل مقاله ی ترجمه شده به ایمیل شما ارسال می گردد. کسانی که همراه با ویرایش و پرینت می خواهند با دادن ادرس  کامل (استان - شهر یا شهرستان - منطقه ی شهر - خیابان و پلاک) شهر و منزل خود با پست پیشتاز برایشان ارسال می گردد. 

  نکته: لازم به ذکر است که تمامی سفارشات در کمترین زمان ممکن ترجمه و برای شما ارسال می گردد. بدین صورت که بعد از دریافت مقاله از سوی شما از همان لحظه کار ترجمه شروع و در کمترین زمان به شما داده می شود. اگر سوال دیگه ای هم دارید می توانید ارسال کنید.

  ایمیل: saberjalilzad@rocketmail.com
  شماره ی تماس: 09111857105

  با تشکر : مدیریت وبلاگ مترجم زبان
  نویسنده : علی رضا بازدید : 88 تاريخ : 11 بهمن 1390 ساعت: 13:56
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها